Hakkımızda

Hakkımızda

 

 

 

 

Hayvancılık sektöründe hizmet veren Şimşekler Hayvancılık birmilyonnokta.com üyesidir. Büyükbaş ve küçükbaş hayvancılıkta yıllardır verdiğimiz hizmetlerle tecrübeli bir firma olarak sizlerin huzurundayız. Her yönüyle hayvancılıkta aktif bir şekilde çalışmış ve sektöründe bilinen ve rağbet edilen bir firma olarak sizlerin huzurundayız. En iyi koşullarda besleyerek yetiştirdiğimiz ve sizlerin istifadesine sunduğumuz hayvanlarımızla sektörümüzde öncüler arasında yer almaktayız. İşimizi en iyi şekilde yapmanın gayreti ile kurulduğumuz ilk günden beri sizlerin huzurundayız.

 

Yalova hayvancılık sektöründe canlı hayvan alım satım işlemlerinde müracaat edebileceğiniz güvenilir bir adres olarak sizlerin hizmetindeyiz. Ticari kaygıdan uzak sizlerin talep ve beklentilerine karşılık vermekteyiz. Firmamız kurumsal kimliğe sahip bir şekilde hayvancılık sektöründe sizlere profesyonel hizmetler vermektedir. Besi çiftliğimizde özenle yetiştirdiğimiz büyükbaş ve küçükbaş hayvanlarımızla sizlerin hizmetindeyiz. Verdiğimiz özverili ve kaliteli hizmetlerle müşterilerimizin devamlı hizmet aldığı bir firma olmayı başardık.

 

Firma olarak adaklık veya kurbanlık almak isteyen müşterilerimizin ihtiyaçlarına karşılık veriyoruz. Hitap ettiğimiz geniş müşteri kitlesine hizmet verebilecek kapasitedeyiz. Bölgemizde müşterilerimizin taleplerine karşılık vererek önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Yılların deneyimini hizmet kalitesine yansıtmayı başarmış bir firma olarak her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak ticari faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Bir firma olarak hizmet verdiğimiz alanda sizlere beklentilerinizin ötesinde ideal hizmetler sunuyoruz. Hizmetlerimizi sizlere hitap eden uygun fiyatlar ve kampanyalarımızla taçlandırarak bize ulaşmanız için aradaki engelleri ortadan kaldırıyoruz.

 

 

çiftlikköy kurbanlık,çiftlikköy kurbanlık satışı,çiftlikköy kurbanlık küçükbaş,çiftlikköy kurbanlık küçükbaş alım satım,çiftlikköy kurbanlık küçükbaş fiyatları,çiftlikköy küçükbaş kurbanlık,çiftlikköy küçükbaş kurbanlık alım satım,çiftlikköy küçükbaş kurbanlık fiyatları,çiftlikköy kurbanlık büyükbaş,çiftlikköy kurbanlık büyükbaş alım satım,çiftlikköy kurbanlık büyükbaş fiyatları,çiftlikköy büyükbaş kurbanlık,çiftlikköy büyükbaş kurbanlık alım satım,çiftlikköy büyükbaş kurbanlık fiyatları,çiftlikköy adakçı,çiftlikköy adaklık alım satım,çiftlikköy adaklık fiyatları,çiftlikköy canlı hayvan alım satım,çiftlikköy canlı hayvan alım satım firması,çiftlikköy canlı hayvan alım satım hizmeti,çiftlikköy kurbanlık satış merkezi,yalova çiftlikköy kurbanlık,yalova çiftlikköy kurbanlık satışı,yalova çiftlikköy kurbanlık küçükbaş,yalova çiftlikköy kurbanlık küçükbaş alım satım,yalova çiftlikköy kurbanlık küçükbaş fiyatları,yalova çiftlikköy küçükbaş kurbanlık,yalova çiftlikköy küçükbaş kurbanlık alım satım,yalova çiftlikköy küçükbaş kurbanlık fiyatları,yalova çiftlikköy kurbanlık büyükbaş,yalova çiftlikköy kurbanlık büyükbaş alım satım,yalova çiftlikköy kurbanlık büyükbaş fiyatları,yalova çiftlikköy büyükbaş kurbanlık,yalova çiftlikköy büyükbaş kurbanlık alım satım,yalova çiftlikköy büyükbaş kurbanlık fiyatları,yalova çiftlikköy adakçı,yalova çiftlikköy adaklık alım satım,yalova çiftlikköy adaklık fiyatları,yalova çiftlikköy canlı hayvan alım satım,yalova çiftlikköy canlı hayvan alım satım firması,yalova çiftlikköy canlı hayvan alım satım hizmeti,yalova çiftlikköy kurbanlık satış merkezi,yalova kurbanlık,yalova kurbanlık satışı,yalova kurbanlık küçükbaş,yalova kurbanlık küçükbaş alım satım,yalova kurbanlık küçükbaş fiyatları,yalova küçükbaş kurbanlık,yalova küçükbaş kurbanlık alım satım,yalova küçükbaş kurbanlık fiyatları,yalova kurbanlık büyükbaş,yalova kurbanlık büyükbaş alım satım,yalova kurbanlık büyükbaş fiyatları,yalova büyükbaş kurbanlık,yalova büyükbaş kurbanlık alım satım,yalova büyükbaş kurbanlık fiyatları,yalova adakçı,yalova adaklık alım satım,yalova adaklık fiyatları,yalova canlı hayvan alım satım,yalova canlı hayvan alım satım firması,yalova canlı hayvan alım satım hizmeti,yalova kurbanlık satış merkezi,kurbanlık, kurbanlık satışı, kurbanlık küçükbaş, kurbanlık küçükbaş alım satım, kurbanlık küçükbaş fiyatları, küçükbaş kurbanlık, küçükbaş kurbanlık alım satım, küçükbaş kurbanlık fiyatları, kurbanlık büyükbaş, kurbanlık büyükbaş alım satım, kurbanlık büyükbaş fiyatları, büyükbaş kurbanlık, büyükbaş kurbanlık alım satım, büyükbaş kurbanlık fiyatları, adakçı, adaklık alım satım, adaklık fiyatları, canlı hayvan alım satım, canlı hayvan alım satım firması, canlı hayvan alım satım hizmeti, kurbanlık satış merkezi,

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014